اولین ماه سال 92 بر شما چگونه خواهد گذشت؟؟
Register

اگر این اولین بازدید شما از انجمن است لطفاً روی دکمه ثبت نام کلیک کنید ، تا بتوانید درون انجمن پست ارسال کنید . در غیر این صورت ثبت نام کنید . مراحل ثبت نام بیشتر از 2 دقیقه وقت شما را نخواهد گرفت .

Follow us on Facebook Follow us on Twitter Linked In Flickr Watch us on YouTube My Space Blogger
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2


Like Tree2Likes
 • 2 Post By tik

موضوع: اولین ماه سال 92 بر شما چگونه خواهد گذشت؟؟

 1. #1
  tik
  tik آنلاین نیست.
  کاربر انجمن
  امتیازها: 76,909, سطح فعلی: 100
  امتیازها: 76,909, سطح فعلی: 100
  درصد طی شده از سطح فعلی : 0%,
  میزان امتیاز صعود به سطح بالا : 0
  درصد طی شده از سطح فعلی : 0%, میزان امتیاز صعود به سطح بالا : 0
  فعالیت کل : 0%
  فعالیت کل : 0%
  دستاوردها:
  دارای سه دوستTagger First Classکاربر حرفه ای و فعالکاربر 50000 امتیازهRecommendation Second Class
  tik آواتار ها
  تاریخ عضویت
  May 2012
  نوشته ها
  17,225
  امتیازها
  76,909
  درجه
  100
  تشکر
  28,378
  تشکر شده 18,617 بار در 11,207 ارسال
  حالت من
  Movafagh

  اولین ماه سال 92 بر شما چگونه خواهد گذشت؟؟


  فروردین بر شما چگونه خواهد گذشت..

  * فروردین
  سخت*كوشی و تلاش از ویژگیهای بارز شماست. اغلب متولدین این ماه از موانع و شكستها نمیهراسند و به همین جهت با وجود مشكلات به پیروزی كامل دست مییابند. گاهی پیش می*آید كه دیگران در كار شما سنگ می*اندازند، ولی صبر و حوصله و در عین حال تلاش به موقع شما، سبب از بین رفتن همه*كارشكنیها میشود. سعی كنید همیشه جانب اعتدال را پیشه كنید، شما كاملا توانمند و قابل اعتماد هستید و غرور و خودپسندی شایسته شما نیست. كوشش كنید دوستیها تجدید شود.خود و خانواده*تان را فدای رفع مشكلات دیگران یا حتی مشكلات خودتان نكنید، همه*چیز قابل حل است. اول خدا را به یاد داشته باشید و سپس صدایی را كه مدام شما را میخواند و قلبی كه مدام در قلب شما میتپد. فكر كنید كه قلب برای كه، محكمتر از دیگران میتپید.

  * اردیبهشت
  دوستان خوبی دارید، در نگه داشتن آنها بیشتر سعی كنید. آنچه به دیگران میبخشید و دلی را شادمان میكنید خوشرویی است. نام نیك، پیراهنی است كه هیچگاه كهنه نمیشود. با نام نیك میتوان در بیكران عاطفه و احساس پرواز كرد. با كوچكترین مشكل هیچگاه از كوره در نروید. از شما دعوتی به عمل خواهد آمد كه هیچگونه تردیدی در قبول آن نباید به دل راه داده شود. فعالیتهایتان را توسعه دهید، به هدفهای بلندمدت بیندیشید و به دوستان اعتماد كنید، به*خصوص اگر یك دل و یك زبان باشند. از تصمیم گیریهای رویایی بپرهیزید. شما میتوانید همان چیزی شوید كه میخواهید. با عشقی كه در قلب دارید نفس بكشید، تا هوای قلبتان به معشوقتان هم برسد، اینها مفهوم زندگی هستند.

  * خرداد
  نجابت، پاكدلی و ملاحظه*كاری در روحیه شما موج میزند و باعث شده دو نوع زندگی را تجربه كنید. گروهی عمیق شما را میشناسند و با شما هماهنگ پیش میروند و گروهی دیگر از امتیازات انسانی شما سوء استفاده میكنند و مرتب از آنها بهره*برداری به نفع خود دارند. در حالیكه روابط دوستانه و صمیمی در جمع متولدین این ماه دیده میشود، چند نفری با بدگویی و غیبت میكوشند تا صمیمیتها را بهم بزنند. اندیشه*هایی را در سرتان بپرورانید كه همواره خوشحالتان میكند و دست به كارهایی بزنید كه از انجام دادن آنها شادمان میشوید. با افرادی معاشرت كنید كه حضورشان به شما احساس شادی میبخشد. خودتان نوآور باشید و هیچگاه تقلیدكننده دیگران نباشد. ماهها پیش، دل او را شكستید، اما او حالا همه آنها را فراموش كرده است، شما هم فراموش كنید و به سراغش بروید.

  * تیر
  یك*دندگی و لجاجت در شما به چشم میخورد و گاه شانس یا موفقیتهای خود را به پای همین لج*بازیها میبینید، درحالیكه باید به خود بیایید و عاقلانه درباره مسائل تصمیم بگیرید و با دوراندیشی به آینده نگاه كنید.چرا كه آشتی از هر سویی سبب میشود زندگی و آینده خیلیها نجات یابد. ما همه مسافران قطار زندگی هستیم و هر كدام در ایستگاهی زندگی میكنیم و خوب یا بد بودن هر چیزی را به پروردگار مهربان میسپاریم، به نظر می*آید از نظر عاطفی وضعیت مناسبی ندارید، این مسئله گذراست. در فكر به دست آوردن شغلی هستید و بیوقفه تلاش میكنید. به*طور حتم به آن دست خواهید یافت. بگذارید آتش عشق همواره روشن باشد. فقط گاه گاهی به آن سری بزنید تا مبادا خاموش شود. پس توكل به خدا را فراموش نكنید، تا زندگی و عشقتان خدایی باشد.

  * مرداد
  افراد متولد این ماه به*خصوص خانمها خصوصیات ویژه*ای دارند، اگر آدمهای اطرافشان آنها را به درستی بشناسند، زندگی و دوستی با آنها آسان، ثمربخش و پرفایده است.البته این گونه افراد نسبت به رفتار و كردار اطرافیان حساس و نكته*بین هستند. در حالیكه چند نفر میكوشند میان شما و دوستان تفرقه بیفكنند و ذهن شما را مسموم كنند خوشبختانه هوشیاری شما آنها را شناسایی میكند و خط بطلان بر حرفها و نظراتشان میكشد. برای هر مسئله*ای به اندازه خودش وقت بگذارید. از مشورت با دوستی كه از سر صداقت راه درست را به شما مینمایاند، صرفنظر نكنید و ناامیدی را لجوجانه در خود پرورش ندهید. برای روزهای نیامده و نشناخته برنامه*ریزی نكنید كه دنیا بی*مهر و وفاست، پس به دنیا دل نبندید، به خدا توكل كنید و به عشقی كه خدا بین شما قرار داده، دل بدهید.

  * شهریور
  اگر شانس شما خوب است و از هر سو پیامهای امیدبخش میرسد باید در روحیات، اخلاق و اصولا عملكرد اجتماعی شما جستجو كرد، چرا كه در وجودتان روحیه سیاست مابانه و حساب شده موج میزند. پیشنهادی دریافت میكنید كه البته قبل از هر تصمیمی به تمام زوایای قضیه فكر كنید و بعد پاسخ دهید. حتی در لحظاتی كه سخت غمگین و ناراحتید، لبخند شما ممكن است به دیگران حیاتی تازه ببخشد و به زندگی امیدوارشان كند، اگر به شما اعتماد كردند ارزش این محبت را بدانید و با درستی و نیكی آن را پاسخ دهید. با قناعت زندگی كنید، زیرا قناعت یك ارزش است، ولی هرگز خسیس نباشید.
  روزهای خوش فرا خواهد رسید، روزهایی كه خاطرات خوش گذشته را بار دیگر برای شما زنده می*كند.

  * مهر
  اجازه ندهید احساس كینه نسبت به بعضی افراد در وجودتان ریشه بگیرد یا اصولا دلخوریها و ناراحتیهایتان در رفتار و كردار اجتماعی نمایان شود. چرا كه اینگونه مسائل چنان عمیق میشود كه برروی زندگی و كار و روابط اجتماعی تاثیر منفی میگذارد، حقشناسی و سپاسگزاری از ویژگیهای شخصیتی متولدین این ماه است و نباید این ویژگیها كمرنگ شود. عنایت به خواسته*های دیگران امری بسیار پسندیده است. دوستان شما طالب روی خوش شما هستند، پس لبخندبه روی كسانی كه دوستشان دارید و دوستتان دارند را فراموش نكنید.
  با تردید نمیتوانید پاسخ تپش قلبی را بدهید كه فقط برای شما میزند، آیا قلب شما هم برای او مصمم میتپد.

  * آبان
  بسیاری از خانمهای متولد این ماه به*خاطر ضربه*های عاطفی و احساسی، بسیار وسواسی و سختگیر هستند. البته در حد معقول درست است، ولی وقتی از مرز منطق گذشت، دردسرساز خواهد شد. دریافت خبرها و پیامهای تازه*ای زندگی شما را دچار تحول و تغییر میكند. پیشنهادهایی به شما میشود كه البته لازم است نهایت دقت را در مورد رد یا قبولكردن آنها به كار ببرید. توانمندیهای شما در سال جاری بسیار مورد توجه قرار خواهد گرفت و مسئولیتهای زیادی به عهده شما گذاشته میشود كه انصافا شما هم از عهده آنها درست برمی*آیید.
  به جای دلسرد كردن خودتان به ندای قلبتان گوش دهید كه از هر گرمایی بالاتر است. او درباره شما این چنین فكر میكند.

  * آذر
  عده*ای از متولدین این ماه به تشكیل و اساس خانواده اهمیت زیادی میدهند و تعداد معدودی به دلیل خاطرات ناخوش گذشته از هرگونه وصلت پرهیز میكنند و به اساس خانواده اعتقادی ندارند، كه باید افكار خود را اصلاح كنند. مسافرت و در نهایت آرامش فكری برای شما بسیار توصیه میشود، هر چند كوتاه باشد. دگرگونیهایی در خودتان به وجود آورید تا غرور از بین برود، به هنگام نیاز كمك بطلبید و با خود مهربانتر باشید و دیگران را هم دوست بدارید. شك و تردید را به زندگی خود راه ندهید كه با تردید در تله می*افتید. به شراكت اخیر خود فكر كنید و آن را به بهترین نحو به ثمر برسانید، چرا كه ناراحتی*ها باعث بر هم خوردن دوستیها و در نهایت شراكت میشود. پس مهربان رفتار كنید. به گفته*های او توجه كنید، او در كمال منطق راز دلش را برای شما بازگو كرد.

  * دی
  شاید به دست آمدن آرامش و خوشبختی برای شما آسان نبوده، چرا كه فراز و نشیبهای بسیار گذشته و سختیهای فراوان باعث شده كه به زحمت آرامش را به دست آورید و به زحمت حفظ كنید و برای پایداری اش اندیشه*های تازه به كار گیرید. اگر بسیاری از شما زندگی ایده*آلی دارید، باید بدانید كه با همت خودتان به دست آمده، ولی در عین حال با ظرافت باید این موفقیت را نگه داشت. در بین دوستانتان كسی از شما دلخور است، سعی كنید این سوء تفاهم را بر طرف كنید. این را بدانید كه سرمایه و ثروت، فقط پول نیست. سرمایه حقیقی آدمی تندرسی، دقت، فكر خوب، كوشش و در نهایت فعالیت مثبت است. خشم را در دلتان بكشید تا دوستیها زنده بمانند. پاسخ انتظار منتظری را بدهید كه فقط چشم به راه شماست؛ درنگ نكنید. او چشم به راه واقعی است...

  * بهمن
  برای مسائل كاری و شغلی همیشه در انتظار رویدادهای تازه و هیجان*انگیزی باشید و البته اگر از مرحله رویا خارج شود كارساز و مثبت است. شكست و ناكامی در زمینه مسائل عاطفی گریبانگیر است و اگر همت كنید این ناكامی را خیلی زود میتوانید به مرحله خوش و امیدبخشی برسانید. كسی میخواهد به شما نزدیك شود، به او فرصت دهید شاید به نفعتان باشد. در هنگام بروز مشكلات در ابتدای كار، دستپاچگی به سراغ انسان می*آید، در را به روی تمام مزاحمان و عوامل سدكننده ببندید و تامل كنید.
  خانواده را مدنظرقرار دهید و به یاد داشته باشید كه همیشه خودخواهی كار دست انسان میدهد. روابطی را كه رو به سردی نهاده دریابید و بافرستادن گرمای عشق خود به قلب او این رابطه را شعله*ور كنید.

  * اسفند
  برای بسیاری از متولدین این ماه استراحت و در صورت امكان سفرهای كوتاه توصیه میشود، چرا كه روحیه آنها با یكنواختی سازگار نیست و باعث كاهش فعالیتها میشود. ورزش را فراموش نكنید، در حد معقول برای مسنترها و در حد حرفه*ای و پرتحرك برای جوانترها.ذهنتان در این روزهای زیبا به شدت مشغول است، ممكن است با مسائل جدی زندگی درگیر باشید. برخی از افراد به موقع تصمیمی را اتخاذ میكنند، شما نیز یكی از آنها هستید. غرور و خودپسندی برازنده شما نیست. نفوذ شما در دلهای مردم یك سرمایه خدادادی است، به وقایع مهم بپردازید و از ماجراهای جزیی كناره*گیری كنید و وارد آنها نشوید و در قبال تندخویی دیگران بیهوده انرژی مصرف نكنید، چون خودشان متوجه خواهند شد. عشق در روزهای نامساعد زندگی به دادتان خواهد رسید، پس امیدتان را هیچوقت از دست ندهید و از توكل به خدا غافل نمانید
  jafartork and nazli25 like this.

  هیچوقت آرزوی افتادن چیزی را نداشتم حالا برای اولین بار میخواهم، لطفا بیفت.. ای زیباترین اتفاق زندگی من ..


  2 کاربر مقابل از tik عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. jafartork (03-27-2013),nazli25 (03-26-2013)

 2. #2
  کاربر انجمن
  امتیازها: 108, سطح فعلی: 2
  امتیازها: 108, سطح فعلی: 2
  درصد طی شده از سطح فعلی : 16%,
  میزان امتیاز صعود به سطح بالا : 42
  درصد طی شده از سطح فعلی : 16%, میزان امتیاز صعود به سطح بالا : 42
  فعالیت کل : 5.0%
  فعالیت کل : 5.0%
  دستاوردها:
  دارای سه دوستکاربر 100 امتیازه

  تاریخ عضویت
  Mar 2013
  نوشته ها
  35
  امتیازها
  108
  درجه
  2
  تشکر
  37
  تشکر شده 39 بار در 26 ارسال
  ایشاله.مرسی دوست من


اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. ینیچی این؟؟!!
  توسط alireza22 در انجمن خنده دار و طنز
  پاسخ: 13
  آخرين نوشته: 06-27-2013, 10:27 AM
 2. اولین اتومبیل را چه کسی ساخت؟؟!
  توسط alireza22 در انجمن دانستنیها
  پاسخ: 5
  آخرين نوشته: 11-02-2012, 01:32 PM
 3. ایا انسان از فرشته برتر است؟؟
  توسط alireza22 در انجمن مقالات ديني و مذهبي
  پاسخ: 4
  آخرين نوشته: 09-07-2012, 07:54 PM
 4. پاسخ: 7
  آخرين نوشته: 09-07-2012, 07:24 PM
 5. ببین ماشین رویاهات چیه؟؟!!
  توسط alireza22 در انجمن مطالب جالب و خواندني
  پاسخ: 12
  آخرين نوشته: 09-06-2012, 10:27 PM

کسانی که از این موضوع دیدن کرده اند : 0

You do not have permission to view the list of names.

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
اکنون ساعت 10:19 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +4.5 می باشد.
Powered by vBulletin® Version 4.2.0
Copyright © 2016 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
SEO by vBSEO 3.6.0
فارسی سازی توسط وی بی ایران